Saunarium

saunarium + baseny rekreacyjne

 z aquacard vip taniej

już od 4,70 za jedno wejście

cały dzień

49 zł

3h

39 zł

2h

29 zł

 Opłata za przedłużenie pobytu 1 os./ 1 min.

0,50 zł

WYPOŻYCZENIE

pareo

7 zł

Ważne informacje

  1. Opiekunowi osoby niepełnosprawnej, która wymaga stałej opieki drugiej osoby przysługuje darmowe wejście. W innych przypadkach opiekun ponosi opłatę w wysokości biletu normalnego.
  2. Wypożyczenie pareo – 7 zł.
  3. W przypadku zniszczenia lub utraty wypożyczonego przedmiotu zostanie pobrana opłata w wysokości: Pareo – 25 pln.
  4. Z usług Saunarium i Wellness mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie;
  5. Każdy transponder otrzymywany przez klienta w momencie zakupu biletu wstępu posiada wewnętrzny limit nabywczy: bilet normalny (osoby powyżej 18 lat) – 200 zł, bilet dziecięcy (osoby poniżej 18 lat) – 20 zł. Przypominamy, że tansponder uprawnia posiadacza do zakupu usług na terenie Aquaparku Wrocław, dlatego też należy chronić go przed zgubieniem lub kradzieżą.
  6. Osoby, które przechodzą z Basenów Rekreacyjnych do Saunarium, a nie opłaciły korzystania z saun przy wejściu, wnoszą dopłatę w wysokości 0,50 zł za każdą rozpoczętą minutę. Czasu pobytu w saunie nie wlicza się do czasu pobytu na Basenach Rekreacyjnych;
  7. W naszych kasach honorujemy karty płatnicze: VISA, VISA Electron, V PAY, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International.
  8. Uwaga! W przypadku zakupu pierwszego karnetu naliczana jest jednorazowa oplatała za aktywację karty w wysokości 5 zł.
  9. Karnet imienny ważny jest za okazaniem aktualnego dokumentu ze zdjęciem.
  10. Szczegóły dotyczące korzystania z karty Benefit Systems w obiekcie sprawdź tutaj.

Wtorek jest dniem saunowania tylko dla Pań.