VI Sauna Festival

29/30. kwietnia 2017 (sobota/niedziela)
godz. 9.00-23.00

Zapraszamy do udziału w dwudniowym święcie saunowania! Celebrujcie z nami rytuały aromatyczne w wykonaniu najlepszych!

W programie imprezy wyjątkowe ceremonie zapachowe prowadzone przez gości oraz mistrzów z zespołu Saunarium Aquaparku Wrocław. Na nasze zaproszenie we Wrocławiu pojawi się gwiazda specjalna – Aljoscha Burkhardt (Hannover, Niemcy) oraz najlepsi polscy saunamistrzowie!

Harmonogram ceremonii

Sauna Festival to niezwykła okazja by przekonać się, jakie trendy panują w polskim i europejskim środowisku saunowym. To także prawdziwy saunowy maraton – w ciągu dwóch dni festiwalu odbędzie się łącznie ponad 60 rytuałów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie!

Atrakcją specjalną wydarzenia będą pokazy fire show w wykonaniu grupy artystycznej LUMINIS.

Saunamistrzowie:

Uwaga!
Na wydarzenie nie obowiązują dodatkowe bilety wstępu. Wejścia według regularnego cennika. Bilety do Saunarium można kupić już dziś w Sklepie Online oraz w kasach Aquaparku Wrocław.

Przy wejściu wydawane będą opaski w różnych kolorach, które będą stanowiły wejściówkę na ceremonie aromatyczne. Pierwszeństwo mają osoby, posiadające opaskę w kolorze, w jakim oznaczona jest dana ceremonia. W przypadku wolnych miejsc w saunie, gość może wziąć udział w ceremonii oznaczonej innym kolorem niż kolor jego opaski.
Opaski stanowiące wejściówkę na ceremonie zapachowe, będą wydawane tylko osobom, które zakupiły bilet lub karnet całodzienny (w tym także karnet VIP). Osoby z karnetami oraz biletami 2h, 3h otrzymają opaski neutralne.

W czasie Festiwalu istnieje możliwość wzięcia udziału w pamiątkowej sesji zdjęciowej. Stanowisko fotograficzne znajdować się będzie w sali kominkowej. Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu FB/Saunarium Aquapark Wrocław. Warunkiem wzięcia udziału w sesji jest podpisanie zgody na wykorzystanie wizerunku (dostępne na miejscu).

W trakcie trwania Sauna Festivalu bramki przejściowe pomiędzy strefami: Basen Rekreacyjny/Saunarium oraz Siłownia&Fitness/Saunarium będą zamknięte. Nie będzie możliwości przemieszczania się miedzy strefami.