Aquapark Wrocław obniża ceny i wraca do poprzedniej oferty

W związku ze zmianą obowiązujących przepisów, Aquapark wraca do starego cennika. Ta wiadomość ucieszy szczególnie osoby, które w parku wodnym lubią spędzić cały dzień.

Od najbliższej środy w Aquaparku będziemy mogli spędzić cały dzień i skorzystamy ze wszystkich stref. Do sprzedaży powracają bilety na cały dzień, na 3 godziny oraz wszystkie karnety.

 – Bardzo się cieszymy, że możemy obniżyć ceny niektórych biletów przez powrót do poprzedniej oferty cenowej. W związku z decyzją łagodzenia wytycznych przez Główny Inspektorat Sanitarny mogliśmy to zrobić tak szybko, zgodnie z naszymi wcześniejszymi obietnicami. – mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes wrocławskiego Aquaparku.

Nowe zasady funkcjonowania obiektu

Zgodnie z przepisami, na terenie Aquaparku może znaleźć się liczba osób odpowiadająca 50% maksymalnej zajętości obiektu.

Zmienione zostały też godziny otwarcia. Teraz na Basenach Rekreacyjnych będziemy mogli się zrelaksować o godzinę dłużej, trening na siłowni możemy zacząć od 6 rano, również w weekendy. W odpowiedzi na potrzeby klientów Saunarium będzie czynne godzinę dłużej – z tej strefy skorzystamy już od godziny 8 rano.

– Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Dopasowujemy ofertę do zmieniających się przepisów. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych gości – mówi Paweł Rańda, Wiceprezes Aquaparku Wrocław.

Bezpieczeństwo klientów przede wszystkim

Przychodząc do Aquaparku musimy liczyć się z tym, że będą obowiązywały nas specjalne zasady bezpieczeństwa.

Przed wejściem kamera termowizyjna zmierzy nam temperaturę. Osoby z gorączką nie będą mogły wejść na teren obiektu.

Wirusolodzy są zgodni, woda nie przenosi koronawirusa. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny twierdzi, że nie ma ryzyka zakażenia się przez wodę w basenie czy jacuzzi, oczywiście pod warunkiem że będzie odpowiednio dezynfekowana. We wrocławskim Aquaparku woda przechodzi przez czterostopniowy system filtracji. Jest przepuszczana przez filtry węglowe, chlorowana, ozonowana i naświetlana lampami UV. Ten proces ma ogromną skuteczność w zwalczaniu wirusów, bakterii i grzybów.

Do tej pory nie wykryto przypadków zakażenia SARS-CoV-2 przez wodę, której jakość jest kontrolowana.

Należy pamiętać, że wciąż obowiązywać będą takie zasady jak zachowanie dwumetrowego dystansu od innych gości oraz zasłanianie ust i nosa w holu i w szatniach.

Stary cennik, nowe atrakcje

W ubiegły weekend pierwsi goście mogli skorzystać z nowych atrakcji i udogodnień, które pojawiły się w Aquaparku podczas trzymiesięcznej przerwy. Dużą popularnością cieszyła się podwójna zjeżdżalnia WrocLove. Saunowicze bardzo chwalili też powiększony ogród saunowy.

– Przed nami długi weekend. Cieszymy się, że mogliśmy wrócić z naszą ofertą w tym szczególnym czasie. Nasz obiekt będzie czynny codziennie, nawet w Boże Ciało. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Aquaparku! – dodaje Kornel Kempiński, Dyrektor Obiektu.

Godziny funkcjonowania obiektu

Basen Sportowy: 4:30 – 23:00

Basen Rekreacyjny: 8:00 – 23:00

Fitness i Siłownia 6:00 – 23:00

Saunarium: 8:00 – 23:00

Ceny biletów i karnetów:

Bilet normalny (2h/3h/cały dzień) – 34 zł / 44 zł / 54 zł

Bilet ulgowy (2h/3h/cały dzień) – 28 zł / 31 zł / 34 zł

Bilet rodzinny (2h/3h/cały dzień) – 95 zł / 110 zł / 135 zł

Karnet VIP 1 miesiąc (Basen Rekreacyjny, Saunarium, Fitness i siłownia, Basen Sportowy) – 179 zł

Karnet VIP 3 miesiące (Basen Rekreacyjny, Saunarium, Fitness i siłownia, Basen Sportowy) – 450 zł