Aquapark wspiera wrocławskie schronisko!

Aquapark Wrocław przekazał aż 300 wejściówek na aukcję, aby pomóc wrocławskiemu schronisku.
Wszystko dzięki internautom, którzy oglądając relację z I Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem nabijali kolejne wyświetlenia.

Prawie 6 tysięcy – tyle wyświetleń relacji z I Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem nabili internauci w zaledwie 7 dni!
Teraz wejściówki zostały przekazane do wrocławskiego schroniska i wystawione na sprzedaż. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na Wrocławskie Schronisko dla Zwierząt.

Wakacje to szczególnie trudny czas w schronisku. Jest mniej adopcji, a w ośrodku pojawia się dużo starszych zwierząt, które wymagają specjalnych leków i warunków – mówi Aleksandra Cukier ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Wkrótce pojawi się możliwość wylicytowania wejściówek w Internecie, a już od teraz można nabyć taką wejściówkę w zamian za darowiznę na rzecz schroniska.

Pojedyncza wejściówka ma wartość 29 złotych. Jeśli każda z nich zostanie zakupiona od schroniska za niewiele więcej, załóżmy 40 złotych, konto wrocławskiego schroniska zostanie zasilone o 12 tysięcy złotych!  – mówi Anna Lisowska z wrocławskiego Aquaparku.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić wrocławski Aquapark żeby zamiast kupowania wejściówki w kasie, zdecydowali się na jej zakup bezpośrednio od schroniska – mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

JAK WSPOMÓC SCHRONISKO I ZDOBYĆ WEJŚCIÓWKĘ do Aquapark Wrocław?

1) ZAREZERWUJ wejściówkę/wejściówki poprzez wiadomość prywatną na Facebooku @schronisko.wroclaw lub mailowo [email protected]

2) PRZYJEDŹ do schroniska (Ślazowa 2, Wrocław) – może przy okazji obejrzysz zwierzaki i kogoś pokochasz…?

3) PODEJDŹ do schroniskowego Biura Adopcji

4) Do specjalnej skarbonki PRZEKAŻ DATEK na rzecz schroniska i odbierz wejściówkę do Aquapark Wrocław!

5) CIESZ SIĘ 2-GODZINNYM WEJŚCIEM DO Aquapark Wrocław!

To jaką kwotę uda się przekazać na wrocławskie schronisko zależy już tylko od Was!