Basen rekreacyjny

baseny rekreacyjne

bilety normalne

BILETY ULGOWE

SPRAWDŹ OFERTĘ BILETÓW NA CAŁY OBIEKT!

W OFERCIE BILETY NA 2H, 3h, CD
ORAZ BILETY RODZINNE

2h

27 ZŁ

22 ZŁ

3H

37 ZŁ

25 ZŁ

CAŁY DZIEŃ

47 ZŁ

28 ZŁ

Taryfa szkolna 3H*

26  zł/ 29 zł**

opłata za przedłużenie pobytu 1os. / 1 min.

0,50 zł

* Oferta przeznaczona wyłącznie dla grup zorganizowanych (minimum 15 osób do 16 roku życia).
* * Taryfa specjalna. Obowiązuje w ferie zimowe i w okresie wakacji. Wyłącznie dla grup zorganizowanych (szkolnych).

AQUAFITNESS

AQUAJOGA*

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

30 ZŁ

* Brak konieczności rezerwacji.  Zajęcia odbywają się w Dziecięcej Zatoce.

Ważne informacje

 1. Wstęp dzieci do lat 3 – bez opłat (max. 2 dzieci pod opieką 1 osoby dorosłej).
 2. Bilety ulgowe – dzieci i młodzież poniżej 18 lat, osoby powyżej 55 roku życia, osoby niepełnosprawne.
 3. Opiekunowi osoby niepełnosprawnej, która wymaga stałej opieki drugiej osoby przysługuje darmowe wejście. W innych przypadkach opiekun ponosi opłatę w wysokości biletu ulgowego.
 4. Dziecko do ukończenia 12 roku życia wymaga opieki osoby pełnoletniej.
 5. Bilety rodzinne – max. 2 osoby dorosłe i max. 3 dzieci od 3 do 18 lat lub max. 1 osoba dorosła i max. 3 dzieci od 3 do 18 lat; dopłata za każde kolejne dziecko to  15 zł; dopłatę do biletów rodzinnych można dokonać dla maksymalnie 2 dzieci.
 6. Wypożyczenie pareo – 9 zł.
  6.1. W przypadku zniszczenia lub utraty wypożyczonego przedmiotu zostanie pobrana opłata w wysokości: Pareo – 25 pln.
 7. Z usług Saunarium, Wellness mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.
 8. Osoby, które przechodzą ze Strefy Rekreacyjnej do Saunarium, a nie opłaciły korzystania z saun przy wejściu, wnoszą dopłatę w wysokości 0,50 zł za każdą rozpoczętą minutę. Czasu pobytu w saunie nie wlicza się do czasu pobytu w Strefie Rekreacyjnej.
 9. Każdy transponder otrzymywany przez klienta w momencie zakupu biletu wstępu posiada wewnętrzny limit nabywczy: bilet normalny (osoby powyżej 18 lat) – 200 zł, bilet dziecięcy (osoby poniżej 18 lat) – 20 zł. Przypominamy, że tansponder uprawnia posiadacza do zakupu usług na terenie Aquaparku Wrocław, dlatego też należy chronić go przed zgubieniem lub kradzieżą.
 10. W kasach honorujemy karty płatnicze: VISA, VISA Electron, V PAY, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International, Discover, UnionPay, JCB.
 11. Uwaga! W przypadku zakupu pierwszego karnetu naliczana jest jednorazowa oplatała za aktywację karty w wysokości 5 zł.
 12. Korzystanie z karnetów imiennych oraz ofert dedykowanych określonym grupom wiekowym, wymaga każdorazowego okazania aktualnego dokumentu ze zdjęciem.
 13. Szczegóły dotyczące korzystania z karty Benefit Systems w obiekcie dostępne są tutaj.
 14. Uwaga! W okresie ferii zimowych i wakacyjnych obowiązuje taryfa specjalna.

Grupy szkolne

 1. Opiekun Grupy szkolnej jest zobowiązany podpisać przed wejściem do obiektu dokument „Zasady dla Grup Zorganizowanych”. Dokument do pobrania tutaj.
 2. Minimalna liczebność grupy to 15 osób do 16 roku życia. Grupy szkolne muszą mieć co najmniej jednego dorosłego opiekuna na 15 uczestników oraz co najmniej jednego dorosłego opiekuna na każdą następną rozpoczętą grupę 15 uczestników. Opiekun jest odpowiedzialny za swoich podopiecznych w trakcie całego pobytu na terenie Obiektu WPW S.A. W cenie jednego wejścia dla zorganizowanej grupy szkolnej na każdą rozpoczętą grupę 15 osób w cenie wliczone jest wejście dla jednego  opiekuna/kierownika grupy. Opiekunowie muszą posiadać stroje kąpielowe, tak aby mogli pilnować swoich podopiecznych na hali basenowej;
 3. Opiekunowie grup szkolnych mają wstęp bezpłatny;
 4. Grupy szkolne obejmują – dzieci i młodzież poniżej 16 lat.
 5. W przypadku grup dziecięcych do zakupów w gastronomii są uprawnieni tylko opiekunowie grup (w przypadku grup bez opiekuna zakupów może dokonywać każdy członek grupy).
 6. Opiekunowi osoby niepełnosprawnej, która wymaga stałej opieki drugiej osoby przysługuje darmowe wejście.