Sauna Festival 2018 

21-22 kwietnia 2018 (sobota/niedziela)
godz. 9.00-23.00

Zapraszamy do udziału w dwudniowym święcie saunowania! Celebrujcie z nami rytuały aromatyczne w wykonaniu najlepszych mistrzów saunowych – tym razem na nasze zaproszenie we Wrocławiu zagości czołówka węgierskich saunamistrzów. Gośćmi honorowymi wydarzenia będą: Evelin Farkas, Donát Miklós Németh, Nauzika Borbély oraz Bálint Decsi.

Sauna Festival odbędzie się we Wrocławiu już po raz siódmy. Celem imprezy jest przybliżanie wielbicielom saunowania trendów w prowadzeniu ceremonii aromatycznych w Polsce i w Europie. Tym razem swoje popisowe seanse zaprezentują najwybitniejsi przedstawiciele saunowego świata na Węgrzech. Dodatkową atrakcją będą pokazy węgierskich tańców ludowych oraz możliwość degustacji przysmaków z tego regionu. Jak co roku w Festivalu udział weźmie cała drużyna saunamistrzów Aquaparku Wrocław, którzy zaprezentują autorskie ceremonie stworzone specjalnie na tę okazję.

Czeka nas prawdziwy saunowy maraton – w ciągu dwóch dni festiwalu odbędzie się łącznie ponad 50 rytuałów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie!

Harmonogram ceremonii

CO TO JEST CEREMONIA ZAPACHOWA?

To rytuał prowadzony przez saunamistrzów w saunach fińskich, polegający na polewaniu rozgrzanych kamieni olejkami eterycznymi. Saunamistrz, poprzez wykonane za pomocą ręcznika, wachlarza lub innego rekwizytu ruchu, rozprowadza aromatyczną parę, która unosi się w całej saunie. Od artyzmu mistrza ceremonii zależy dobór aromatów, muzyka i choreografia, a nawet kostiumy!

Goście specjalni:


Uwaga!
Na wydarzenie nie obowiązują dodatkowe bilety wstępu. Wejścia według regularnego cennika. Bilety do Saunarium można kupić już dziś w Sklepie Online oraz w kasach Aquaparku Wrocław.

Przy wejściu wydawane będą opaski w różnych kolorach, które będą stanowiły wejściówkę na ceremonie aromatyczne. Pierwszeństwo mają osoby, posiadające opaskę w kolorze, w jakim oznaczona jest dana ceremonia. W przypadku wolnych miejsc w saunie, gość może wziąć udział w ceremonii oznaczonej innym kolorem niż kolor jego opaski.
Opaski stanowiące wejściówkę na ceremonie zapachowe, będą wydawane tylko osobom, które zakupiły bilet lub karnet całodzienny (w tym także karnet VIP). Osoby z karnetami oraz biletami 2h, 3h otrzymają opaski neutralne.

W trakcie trwania Sauna Festivalu bramki przejściowe pomiędzy strefami: Basen Rekreacyjny/Saunarium oraz Siłownia&Fitness/Saunarium będą zamknięte. Nie będzie możliwości przemieszczania się miedzy strefami.