Najbliższy weekend/ 01-02 Września 2018

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji!  Tym razem pogoda ma dopisać, dlatego koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wizytę w Aquaparku!

Pamiętajcie, że w tym sezonie odwiedzając Aquapark Wrocław poczujecie się, jakbyście wpadli na Hawaje. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy niezwykłą atrakcję – surfing ze sztuczną falą. Nowoczesna technologia pozwala na perfekcyjne odwzorowanie emocji wyzwalanych przy ślizganiu się po grzbietach fal.

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych animacjach dla najmłodszych, zaś dla dorosłych przygotowaliśmy zajęcia Aquafitness. Nie brakuje także uwielbianych przez najmłodszych atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych oddano dwie gigantyczne zjeżdżalnie oraz dmuchany domek do skakania.

Uwaga! Dodatkową atrakcją przez całe wakacje będą dmuchany tor przeszkód (dostępny na basenie pływackim) oraz basen z łódkami wodnymi i zorbingiem  (dostępne na terenach zewnętrznych).

W sobotę (01.08) zapraszamy do udziału w wydarzeniach specjalnych:

  • BajkoBus  /  Przedstawienie teatralne Tesla vs Edison, po prawej stronie wejściem do Aquaparku obok przystanku BajkoBus o godzinie 12:00.

Przez cały weekend do dyspozycji naszych gości będzie również stanowisko do malowania twarzy.

Tego nie można przegapić!