OFERTA – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Jestem studentem. Czy macie dla mnie jakieś specjalne oferty?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wejściówkę studencką.
Jestem seniorem. Czy macie dla mnie jakieś specjalne oferty?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy „Ofertę dla seniora„, przeznaczona dla osób powyżej 55. roku życia.
Posiadam Kartę Dużej Rodziny, Czy macie dla mnie jakieś specjalne oferty?
Bilety rodzinne są przewidziane dla max 2 osób dorosłych i max 2 dzieci w wieku 3-18 lat . Jeśli jesteście beneficjentami programu Karta Dużej Rodziny i posiadacie więcej niż dwójkę dzieci to wchodzą one bez żadnych dopłat.
Słyszałem o bilecie łączącym wejście do Aquaparku Wrocław i ZOO, Jak to działa?
Bilet kosztuje 199 zł, można go zakupić osobiście w kasie Aquaparku lub w kasie ZOO. Bilet obejmuje wejście dla max 2 os dorosłych i max 2 dzieci. Bilet jest ważny 30 dni od dnia zakupu. Wizyta w obu obiektach nie musi odbywać się w ciągu jednego dnia. Sprawdź szczegóły oferty.
Chciałabym przyjechać do Aquaparku z grupą zorganizowaną. Jaka oferta jest najkorzystniejsza?
Zapraszamy do skorzystania z wejścia grupowego dla dzieci do 16. roku życia. Grupa to minimum 15 osób. Na każdą rozpoczęta 15-nastkę wymagamy obecności jednego pełnoletniego opiekuna, który nie płaci wejście (np. przy grupie 16 dzieci wymagamy 2 opiekunów, grupa 31 dzieci 3 opiekunów itd). Koszt wejścia na 3 h to 26 zł/ dziecko w sezonie niskim, a 29 zł podczas wakacji i ferii. Nie posiadamy oferty grupowej dla osób dorosłych.
Czy mogę wypożyczyć u Was ręcznik?
Nie posiadamy wypożyczalni ręczników.
Czy podczas zakupienia biletu całodniowego mogę wyjść w środku dnia i wrócić wieczorem?
Nie, bilet całodniowy zawiera jedno wejście na cały dzień. Opuszczając strefę klient jest zobowiązany do zwrotu transpondera, a więc nie istnieje możliwość ponownego wejścia w ramach tego samego biletu.
Zakupiłem bilet jednorazowy w sklepie online. Co dalej?
Zapraszamy do kasy z numerem rezerwacji, który otrzymałeś na podany przez Ciebie adres e-mail. Bilety jednorazowe są ważne 3 miesiące, chyba, że zostały zakupione podczas konkretnej promocji – wówczas ważność biletu opisana jest w ofercie.
Zakupiłem karnet przez sklep online, Co dalej?
Zapraszamy do kasy z numerem karnetu. Jeśli posiadasz kartę elektroniczną, karnet zostanie naniesiony na kartę. Jeśli nie masz karty, wówczas zostanie ona bezpłatnie wydana z naniesionym na nią karnetem. Karta jest wielokrotnego użytku. Karnety imienne (czasowe) ważne są od dnia zakupu przez 1 miesiąc lub 3 miesiące (w zależności od wybranego produktu), zaś karnety na okaziciela są ważne bezterminowo.
Czy akceptujecie karty OK System, Multiactive i BeActive?
Honorujemy tylko karty Multisport Plus.
Na jakich zasadach można korzystać z karty Multisport Plus?
Posiadacze karty Mulitisport Plus mogą korzystać z Aquaparku raz dziennie przez 2h (bezpłatnie) lub 3h (za dopłatą 7 zł). Karta Multisport Plus upoważnia do korzystania z basenów rekreacyjnych, saun, siłowni oraz fitness. Dodatkowo można skorzystać z 1h  na basenie sportowym (bezpłatnie). Szczegóły oferty znajdziesz tu.