Rzucamy Wam wyzwanie! Podejmijcie je, a razem zrobimy coś naprawdę dobrego. Obejrzyjcie naszą relację z I. Wrocławskich Mistrzostw w Pływaniu Pieskiem, a my przekażemy wejściówki do Aquaparku, które trafią na licytację. Pieniądze z aukcji zasilą Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Na czym polega nasze wyzwanie?

11 lipca na naszym Basenie Sportowym ścigali się znani ludzie ze świata sportu, artystów oraz dziennikarze. Podczas wydarzenia nagraliśmy film promocyjny, który został wrzucony na nasz kanał  YouTubie. Jeśli obejrzycie filmik do tysiąca razy – przekażemy sto wejściówek na licytację. Jeśli odtworzycie video między tysiąc, a 10 tysięcy razy – to podarujemy trzysta wejściówek. A jeśli pójdziecie na rekord i filmik zdobędzie ponad 10 tysięcy odsłon, przekażemy na rzecz schroniska pół tysiąca biletów!!!
Akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie ludzi ze świata sportu, artystów, dziennikarzy. To oni, nie wahając się ani chwili, odpowiedzieli na nasze zaproszenie do udziału w tych nietypowych zawodach nie tylko z uśmiechem, ale zdecydowanym TAK. Jak podkreślają – cel jest szczytny, a zabawa super.

Oglądaj, licytuj, pomagaj!

Relację video z zawodów umieściliśmy na YouTube, a link do niej znajdziecie na naszej stronie i na profilu facebookowym. Udostępniajcie go dalej, wysyłajcie znajomym, bijcie rekord oglądnięć! Następnie licytujcie wejściówki. Ceny wywoławcze będą zaczynały się już od 29 złotych! Każda forma włączenia się w naszą akcję to realna pomoc dla bezdomnych zwierząt. A ta szczególnie w okresie wakacji jest niezwykle potrzebna.

Obejrzyj relację z zawodów – kliknij tutaj