Jesteśmy jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie. Rocznie odwiedza nas ponad 1.700.000 gości!

Aby zapewnić profesjonalną obsługę oraz komfort korzystania z naszych usług zatrudniamy pracowników w sześciu głównych strefach: Saunarium, Gastronomii, Strefa Obsługi Klienta, Siłownia i Fitness, Baseny Rekreacyjne, Basen Sportowy oraz w administracji, która stanowi wsparcie operacyjne dla pracowników stref.
Struktura naszej spółki daje więc możliwość rozwoju i kształcenia się w różnych dziedzinach. Naszą kulturę organizacyjną tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na nowe wyzwania. To właśnie z nimi tworzymy ciekawe projekty i podejmujemy inicjatywy dzięki, którym praca nigdy nie jest nudna. Ważna jest dla nas przestrzeń na życie osobiste, dlatego stawiamy na równowagę między pracą i czasem wolny oraz zapewniamy pracownikom dostęp do dodatkowych benefitów.

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1. Wypełnij formularz rekrutacyjny i wyślij CV
  Wybierz interesującą Cię ofertę, wypełnij formularz i dołącz swoje cv. Pamiętaj, aby aplikując wyrazić zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych – dzięki temu zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie, ponieważ Twoją kandydaturę weźmiemy pod uwagę także w przyszłych rekrutacjach.
 2. Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Działu Personalnego
  Jeśli Twoja aplikacja spełnia opisane w ofercie warunki, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. W trakcie rozmowy doprecyzujemy informacje dotyczące Twojej dyspozycyjności lub wymaganych przez nas kwalifikacji. Przedstawiamy warunki formalne naszej oferty oraz umówimy się na spotkanie rekrutacyjne.
 3. Spotkanie rekrutacyjne
  Spotkanie rekrutacyjne prowadzi przedstawiciel Działu Personalnego, zwykle często w towarzystwie kierownika strefy, do której aplikujesz. Spotkanie jest kontynuacją rozmowy telefonicznej – chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu zawodowym i Twoich oczekiwaniach. Opowiemy o szczegółach naszej oferty oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
 4. Dzień zapoznania ze stanowiskiem
  W przypadku większości stanowisk oferujemy możliwość zapoznania się ze stanowiskiem – na tym etap procesu rekrutacji będziesz miała/miał okazję poznać potencjalnych współpracowników oraz zobaczyć jak wyglądają codzienne zadania. Po tym etapie wspólnie podejmujemy decyzję o nawiązaniu współpracy.
 5. Zakończenie procesu rekrutacji
  Kontaktujemy się ze wszystkimi zaproszonymi na spotkania kandydatami i zawsze przekazujemy informację zwrotną.