Dziś w Aquapark Wrocław wyjątkowe święto 90-ty Jubileusz Pani Mirosławy Garniec

Dziś w Aquapark Wrocław wyjątkowe święto 90-ty Jubileusz Pani Mirosławy Garniec

Niesamowita osobowość, kobieta, która kocha sport. Od 2008 roku Pani Mirosława swój dzień rozpoczyna od wycieczki do Aquapark Wrocław, gdzie od razu kieruje się na strefę Basenów na zajęcia AquaFitness. Pani Mirosława kocha pływać i spędzać czas aktywnie. Dawniej odwiedzała Wrocławski Park Wodny pięć razy w tygodniu, obecnie jest trzy razy w tygodniu. Ćwiczy, pływa i spędza aktywnie czas, to recepta Pani Mirosławy na zdrowy tryb życia i dobrą pogodę ducha.

Dziś Pani Mirosława kończy 90 lat. Tak jak w większość dni, zaledwie chwilę po godz. 8.00 pojawiła się przed wejściem głównym do Aquapark Wrocław, gdzie cała #AquaEkipa wraz z Zarządem WPW S.A. czekała na nią z urodzinową niespodzianką!

- Uczciwie mówiąc w Aquaparku jestem trzy razy w tygodniu poniedziałek, środa i piątek, dlatego że jestem uzależniona od dojazdu. Kiedyś jak mogłam przyjeżdżać tramwajem i autobusem to przychodziłam pięć razy w tygodniu, tylko sobota i niedziela miałam wolne. Teraz trochę z wiekiem się to zmieniło, ale zrozumcie to jest moje szczęście i to co mnie przy życiu trzyma. Rano wstaję i wiem co mam spakować i wyruszam do Aquaparku. - opowiada pani Mirosława Garniec

- Wierzę w sport i ruch w każdej postaci. Bardzo lubię ćwiczyć na zajęciach AquaFitness z makaronami oraz hantlami. Jestem bardzo starym lekarza i mój przekaz dla wszystkich niewolno usiąść w fotelu i zostać tak zwanym „kanapowcom”, bo w życiu najważniejszy jest sport. – dodaje pani Mirosława.

Pani Mirosławo - jeszcze raz Wszystkiego co najpiękniejsze.

Jest Pani autorytetem i motywacją dla młodych miłośników aktywności fizycznej!

Data: 5 kwietnia 2024

Obserwuj nas w social media

Bądź na bieżąco z promocjami

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK