Basen zewnętrzny solankowy

Basen solankowy to ulubione miejsce seniorów. Woda solankowa bogata jest w magnez i potas, które podczas kąpieli naturalnie wchłaniają się w skórę. W momencie, gdy organizm czuje, że jest nasycony mikroelementami, przestaje je wchłaniać. Wobec tego z basenu solankowego można korzystać przez wiele godzin, bez obaw o przedawkowanie zdrowotnej kąpieli. Przebywanie w takiej wodzie znakomicie wpływa na obrzęki, usprawnia krążenie krwi i pomaga osobom, które mają problemy z kręgosłupem oraz bóle reumatyczne. Bicze wodne zamontowane przy brzegu sprawiają, że relaksującą kąpiel możemy połączyć z hydromasażem.

Zawarte w wodzie stężenie soli jest doskonałe dla osób, które skarżą się na nerwobóle oraz nadmierny stres. Również osoby aktywne fizycznie powinny przeznaczyć jeden dzień w tygodniu na wypoczynek od intensywnych treningów i zamiast siłowni wybrać kąpiel w tej niecce. Dzięki podgrzewanej wodzie oraz wejściu umiejscowionym wewnątrz budynku, korzystanie z basenu solankowego możliwe jest przez cały rok.

Temperatura: 32ºC
Głębokość 135 cm

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK