Podpisanie umowy partnerskiej z klubem #VolleyWrocław

13 grudnia 2019 r. na strefie Siłowni i Fitness wrocławskiego Aquaparku została podpisana umowa partnerska pomiędzy Aquapark Wrocław a klubem #VolleyWrocław.

Z obiektów Aquaparku korzystają na co dzień nie tylko mieszkańcy miasta, ale także profesjonalni sportowy, dla których siedzibą jest stolica Dolnego Śląska. Teraz do tego grona dołączą także siatkarki #VolleyWrocław.

„Chętnie wspieramy sportowców. Nasz obiekt jest wręcz idealny do realizowania najbardziej ambitnych planów treningowych, a później do regeneracji” – mówi Paweł Rańda, wiceprezes Aquaparku.

#VolleyWrocław to drużyna siatkarek z Wrocławia. Wcześniej, jako Impel Wrocław, zespołowi udało się zdobyć srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski. Obecnie zawodniczki rywalizują w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – w Lidze Siatkówki Kobiet. Swoje mecze siatkarki rozgrywają w Hali Orbita, przy ul. Wejherowskiej 34.

„Cieszy nas współpraca z #VolleyWrocław – drużyna siatkarek i sztab szkoleniowy od dziś może korzystać ze wszystkich stref Aquaparku w ramach karnetu VIP. Mam nadzieję, że pobyt u nas wpłynie na Wasze jeszcze lepsze osiągnięcia sportowe!” – zwrócił się Pan Paweł Rańda do siatkarek obecnych przy podpisaniu umowy.

„Jesteśmy zadowoleni, że udało się parafować tę umowę. Aquapark to bardzo znane miejsce na mapie Wrocławia, o którego renomie nie muszę tutaj dzisiaj mówić. Przede wszystkim jest to miejsce pozwalające na odnowę biologiczną naszych siatkarek. Cieszę się, że dziś możemy rozpocząć tę współpracę i mam nadzieję, że przyczyni się ona do naszych kolejnych sukcesów” – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Data: 15 grudnia 2019

Obserwuj nas w social media

Bądź na bieżąco z promocjami

© 2022 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK