Rozbudowa wrocławskiego Aquaparku zbliża się ku końcowi

Już tylko 2 miesiące dzielą nas od zakończenia budowy basenów zewnętrznych we wrocławskim Aquaparku! Choć obiekt jest zamknięty dla klientów od połowy marca to budowa idzie zgodnie z planem i nic nie wskazuje na to żeby miały pojawić się opóźnienia w zakończeniu inwestycji.

Na terenach zewnętrznych pojawiły się już budynki technologiczne oraz szatnie. Wszystko po to, aby w wakacje móc przyjąć więcej gości i zapewnić im komfortowe warunki do wypoczynku. Osobna kasa wejściowa oraz szatnie, które pojawią się od ulicy Petrusewicza rozładują wakacyjny ruch i usprawnią korzystanie z obiektu wszystkim gościom.

Pod koniec kwietnia na terenie budowy zauważyć już można było brzegi brodzika dla dzieci. Takiej niecki szczególnie brakowało w Aquaparku. Najmłodsi goście mieli do dyspozycji tylko brodzik wewnętrz budynku, a w upalne i słoneczne dni rodzice z małymi dziećmi chcieli spędzać czas również na zewnątrz.

W nowej inwestycji znajdzie się również szatnia koedukacyjna z szafkami ubraniowymi i kabinami do przebierania, pomieszczeniem dla matki z dzieckiem oraz natryski i toalety, oddzielnie damskie i męskie. W budynku technicznym znajdzie się m.in. hala filtrów, zbiorniki przelewowe. Budynek kasowy składać się będzie z jednego pomieszczenia kasowego wyposażonego w dwa stanowiska robocze i okna kasowe.

Wielkie otwarcie planowane jest na pierwszy weekend wakacji. Data ta uzależniona jest jednak od zdjęcia restrykcji i ponownego otwarcia Aquaparku

Data: 5 maja 2020

Obserwuj nas w social media

Bądź na bieżąco z promocjami

© 2022 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK