TRX® Training

TRX, czyli Total Body Resistance Exercise, to rewolucyjna metoda treningu, która wykorzystuje masę ciała i grawitację na budowanie siły, równowagi, koordynacji, elastyczności, stabilności kręgosłupa i stawów. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować siłę, zrzucić tłuszcz, poprawić wytrzymałość czy giętkość, TRX Suspension Trainer może być używany do osiągnięcia dowolnego celu zajęć fitness.

TRX jest treningiem wykonywanym za pomocą przeznaczonych do niego specjalnych taśm. Taśmy TRX to specjalne pasy, które pozwalają nam na trening z obciążeniem własnego ciała. Dzięki temu, że możemy je regulować, można na nich wykonywać różne ćwiczenia. To idealny sport dla osób, które nie chcą obciążać kręgosłupa oraz stawów. Niby prosty sprzęt a umożliwia wykonanie niezliczonej liczby ćwiczeń. Możemy tu przetrenować każdą grupę mięśniową. Łatwo robić zarówno ćwiczenia wielostawowe jak i izolowane. Przekłada się to na poprawę bezpieczeństwa i osiągów w innych ćwiczeniach jak i w codziennych czynnościach i sportach rekreacyjnych.

© 2022 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK