Jacuzzi

To jedno z ulubionych miejsc naszych klientów. Do dyspozycji gości oddajemy aż 4 jacuzzi. W każdym z nich znajduje się kilkanaście dysz, które wytwarzają bąbelki powietrza i dają uczucie przyjemnego hydromasażu. Przebywanie w jacuzzi rozluźnia i daje odprężenie. Jest również dobrym rozwiązaniem na obolałe mięśnie po treningu. Przepływ wody pompowanej pod wysokim ciśnieniem działa jak masaż i pozwala się rozluźnić. Korzystanie z basenu z hydromasażem jest też szczególnie polecane osobom przemęczonym, przepracowanym i zestresowanym. Już kilkuminutowa kąpiel pozwala się zrelaksować, obniżyć poziom kortyzolu i podnieść poziom endorfin.

Istnieje niewiele przeciwwskazań do korzystania z jacuzzi. Z tej formy wypoczynku mogą korzystać osoby po urazach, kontuzjach, operacjach, a nawet z chorobą artretyzmu. Fizjoterapeuci twierdzą, że hydromasaż wspomaga też leczenie problemów z kręgosłupem, dlatego jacuzzi jest często na wyposażeniu ośrodków rehabilitacyjnych oraz sportowych. Dużym atutem jest fakt, że z jacuzzi możemy korzystać w gronie znajomych i jest to doskonałe miejsce do spędzenia wspólnego popołudnia.

Temperatura: 32ºC
Głębokość: 90 cm

© 2023 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK