jednorazowe bilety wstępu w rewelacyjnej cenie!

Jeśli cenicie Państwo aktywny styl życia, dbacie o zdrowie i dobrą formę fizyczną, zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej kierowanej do osób powyżej 60 roku życia. Od poniedziałku do piątku do godziny 15.00** posiadacze Wrocławskiej Karty Seniora mają możliwość nabycia biletów, które upoważniają do spędzenia 3 godzin w Basenach Rekreacyjnych, Saunarium, Siłowni oraz Fitness.


WEJŚCIÓWKa SENIORSKa* –
3 godziny / 15 zł 
(Baseny Rekreacyjne, Saunarium, Siłownia i Fitness)

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

Wejściówkę seniorską nabyć można wyłącznie w kasach Aquaparku Wrocław od poniedziałku do piątku od momentu otwarcia obiektu do godziny 15:00.

*Oferta adresowana jest wyłączenie dla osób powyżej 60 roku życia, za okazaniem Wrocławskiej Karty Seniora oraz  dokumentu tożsamości.

** UWAGA!
Fitness – pn-pt wejście od godz. 6:00
Baseny Rekreacyjne – wejście od godz. 9:00 (za wyjątkiem okresu od 24.06. do 03.09.2018, kiedy obowiązują letnie godziny funkcjonowania obiektu)
Saunarium – wejście od godz. 9:00

Baseny Rekreacyjne:

 • dedykowane zajęcia AquaAerobic o godz. 10.00 w poniedziałki, środy i piątki oraz 11.00 we wtorki i czwartki.
 • terapeutyczny wpływ basenu solankowego
 • ciepła woda
 • komfort i wypoczynek

Saunarium:

 • sauny o umiarkowanie wysokiej temperaturze powietrza (50-60°C)
 • dobroczynne oddziaływanie na organizm
 • znakomity relaks

Siłownia:

 • nowoczesny i łatwy w obsłudze sprzęt
 • duże przestrzenie
 • miła i pomocna obsługa

Fitness

 • sprawdź grafik zajęć tutaj.

 UWAGA!

W jeden dzień tygodnia (wtorek), ze względu na zmianę organizacji pracy obiektu, mężczyźni nie mają możliwości przemieszczania się pomiędzy strefami, lecz muszą wybrać jedną (z wyjątkiem sauny), z której planują skorzystać.

Oferta ważna od poniedziałku do piątku, przy czym zakup biletu musi nastąpić w godz. 8.00-15.00 dla osób powyżej 60. roku życia. Wejście tylko za okazaniem Wrocławskiej Karty Seniora oraz aktualnego dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego wiek.

Klient ma prawo przemieszczania się w obrębie wykupionego czasu pomiędzy objętymi biletem strefami, do momentu zdania transpondera i opuszczenia strefy kas.

Więcej informacji: 

71 77 11 511

 

Wasze opinie

 1. Za 15 złotych można korzystać ze wszystkich stref. Są nawet dedykowane zajęcia fitness dla seniorów – super!

 2. Od lat korzystamy ze znajomymi z tych biletów. To świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.

 3. jestem bardzo zadowolona z państwa oferty. Od czasu przejścia na emeryturę korzystam z karty VIP. Chorowałam na bóle kręgosłupa. a obecnie moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Bardzo się cieszyłam na promocje w zakupie karty 4 m-ce za 450zł. korzystam z tej oferty i pragnę znowu tak zakupić, Byłabym wdzięczna za taką możliwość. Obsługa na wszystkich atrakcjach jest bardzo pomocna i miła. Dziękuję seniorka.

 4. Fantastycznie , jak to mówią … w zdrowym ciele zdrowy duch, dzięki takim ofertom 55+, z jesieni życia robimy wiosnę możliwości, dzięki.

 5. Super promocja ! Ale trochę za mało seansów w saunach – do zastanowienia ! Dzięki za dodatkowe leżaki !

 6. Dałbym 5 gwiazdek, oba gdyby LED-zegary: sauna i rekreacja zostały zmienione np. na analogowe, albo podświetlone LCD. Bo teraz w słońcu kompletnie nic nie widać. Reszta w AquaParku super! JuSz.

Zostaw opinię

Twoja ocena: