Grafik zajęć

Nie prowadzimy zapisów na zajęcia! Są one dostępne w ramach zakupu wejściówki, posiadania karnetu do Aquaparku bądź kart partnerskich.

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
8:00
Poniedziałek

Boks Tajski

Kostek

Sala Body & Power

8:00
Poniedziałek

Płaski Brzuch

Olga

Sala Fitness

9:00
Poniedziałek

Cross Training

Kamil

Sala Body&Power

9:00
Poniedziałek

Zumba Gold

Agnieszka

Sala Fitness

10:00
Poniedziałek

Fit Senior

Kamil

Sala Body&Power

16:00
Poniedziałek

Pilates

Ola M.

Sala Body&Mind

16:00
Poniedziałek

Płaski Brzuch

Kamil

Sala Fitness

17:00
Poniedziałek

Body workout

Kamil

Sala Fitness

17:00
Poniedziałek

Zdrowy Kręgosłup

Ola M.

Sala Body&Mind

18:00
Poniedziałek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

18:00
Poniedziałek

Kettlebell Class

Kamil

Sala Body&Power

18:00
Poniedziałek

Pole Dance

Paulina

Sala Body&Mind

18:00
Poniedziałek

Tabata

Ola M.

Sala Fitness

19:00
Poniedziałek

Cross Training Hard

Kamil

Sala Body&Power

19:00
Poniedziałek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

19:00
Poniedziałek

Joga

Ola D.

Sala Fitness

19:00
Poniedziałek

Pole Dance

Paulina

Sala Body&Mind

20:00
Poniedziałek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

20:00
Poniedziałek

Relaks z medytacją

Ola D.

Sala Fitness

8:00
Wtorek

OCR Training

Kamil

Sala Body&Power

8:00
Wtorek

Tabata

Corrado

Sala Fitness

9:00
Wtorek

Trening obwodowy

Corrado

Sala Fitness

9:00
Wtorek

Zdrowy Kręgosłup

Kamil

Sala Body&Power

10:00
Wtorek

Stretching

Corrado

Sala Fitness

16:00
Wtorek

Kettlebell Class

Kamil

Sala Body&Power

17:00
Wtorek

Brazylijskie pośladki

Ania M.

Sala Fitness

17:00
Wtorek

Indoor Cycling

Monika

Sala Indoor Cycling

17:00
Wtorek

Trening obwodowy

Kamil

Sala Body&Power

18:00
Wtorek

Boks

Kostek

Sala Body&Power

18:00
Wtorek

Indoor Cycling

Monika

Sala Indoor Cycling

18:00
Wtorek

Smukła Sylwetka

Ania M.

Sala Fitness

18:00
Wtorek

Zdrowy Kręgosłup

Kamil

Sala Body&Mind

19:00
Wtorek

Boks Tajski

Kostek

Sala Body&Power

19:00
Wtorek

Indoor Cycling

Monika

Sala Indoor Cycling

19:00
Wtorek

Stretching

Ania M.

Sala Fitness

20:00
Wtorek

Zumba

Karolina

Sala Fitness

8:00
Środa

ABT

Olga

Sala Fitness

8:00
Środa

Boks Tajski

Kostek

Sala Body & Power

9:00
Środa

Fit Senior

Ola M.

Sala Fitness

9:00
Środa

Kettlebell Class

Corrado

Sala Body&Power

10:00
Środa

Stretching

Corrado

Sala Fitness

16:00
Środa

Latino solo (zajęcia taneczne)

Oskar/Iza

Sala Fitness

17:00
Środa

Cross Training

Remek

Sala Body&Power

17:00
Środa

Indoor Cycling

Artur

Sala Indoor Cycling

17:00
Środa

Zdrowy Kręgosłup

Basia

Sala Fitness

18:00
Środa

Indoor Cycling

Artur

Sala Indoor Cycling

18:00
Środa

Płaski Brzuch

Basia

Sala Fitness

18:00
Środa

Pole Dance

Paulina

Sala Body&Mind

19:00
Środa

HIIT

Ola M.

Sala Body&Power

19:00
Środa

Indoor Cycling

Artur

Sala Indoor Cycling

19:00
Środa

Pole Dance

Paulina

Sala Body&Mind

19:00
Środa

Tabata

Wenesa

Sala Fitness

20:00
Środa

Cross Training

Remek

Sala Body & Power

20:00
Środa

Pilates

Ola M.

Sala Body&Mind

8:00
Czwartek

Body workout

Olga

Sala Fitness

8:00
Czwartek

OCR Training

Kamil

Sala Body&Power

9:00
Czwartek

Cross Training

Kamil

Sala Body&Power

9:00
Czwartek

Stretching

Olga

Sala Body&Mind

9:00
Czwartek

Zumba Gold

Agnieszka

Sala Fitness

10:00
Czwartek

Pilates

Kamil

Sala Body&Mind

16:00
Czwartek

Boks

Kostek

Sala Body&Power

16:00
Czwartek

Brazylijskie pośladki

Ania M.

Sala Fitness

17:00
Czwartek

Boks Tajski

Kostek

Sala Body&Power

17:00
Czwartek

BOSU Training

Corrado

Sala Body&Mind

17:00
Czwartek

Pump

Ania M.

Sala Fitness

18:00
Czwartek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

18:00
Czwartek

Joga

Ola D.

Sala Fitness

18:00
Czwartek

Kettlebell Class

Corrado

Sala Body&Power

18:00
Czwartek

Zdrowy Kręgosłup

Ania M.

Sala Body&Mind

19:00
Czwartek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

19:00
Czwartek

Trening Funkcjonalny

Filip P.

Sala Body&Mind

19:00
Czwartek

Trening obwodowy

Corrado

Sala Fitness

20:00
Czwartek

Indoor Cycling

Piotrek

Sala Indoor Cycling

20:00
Czwartek

Zumba

Karolina

Sala Fitness

8:00
Piątek

Boks Tajski

Kostek

Sala Body & Power

8:00
Piątek

Płaski Brzuch

Olga

Sala Fitness

9:00
Piątek

Cross Training

Kamil

Sala Body&Power

9:00
Piątek

Fit Senior

Ola M.

Sala Fitness

10:00
Piątek

Pilates

Kamil

Sala Body&Mind

16:00
Piątek

Trubo Spalanie

Corrado

Sala Fitness

17:00
Piątek

Trening obwodowy

Corrado

Sala Fitness

18:00
Piątek

Cross Training

Remek

Sala Body&Power

18:00
Piątek

Tabata

Corrado

Sala Fitness

19:00
Piątek

HIIT

Remek

Sala Body&Power

19:00
Piątek

Stretching

Corrado

Sala Fitness

20:00
Piątek

Street Fusion Dance

Julia

Sala Fitness

9:00
Sobota

Boks

Kostek

Sala Body&Power

9:00
Sobota

Tabata

Corrado/Kamil

Sala Fitness

10:00
Sobota

Kettlebell Class

Corrado/Kamil

Sala Body&Power

11:00
Sobota

Indoor Cycling

Monika

Sala Indoor Cycling

11:00
Sobota

Trening obwodowy

Corrado/Kamil

Sala Fitness

12:00
Sobota

Indoor Cycling

Monika

Sala Indoor Cycling

12:00
Sobota

Stretching

Corrado/Kamil

Sala Fitness

14:00
Niedziela

Latino solo (zajęcia taneczne)

Oskar/Iza

Sala Fitness

16:00
Niedziela

Latino solo (zajęcia taneczne)

Oskar/Iza

Sala Fitness

Szczegółowe opisy zajęć

Zobacz opisy poszczególnych zajęć

Cennik zajęć fitness

Cennik karnetów

© 2022 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK