Nowa Sauna Infrared

Sauna na podczerwień przynosi ogromną ulgę osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi ona także doskonałe wsparcie dla zabiegów pielęgnacyjnych.

Promienie podczerwone wnikają głęboko w głąb tkanki (na około 3.5cm) i rozszerzając naczynia krwionośne wspomagają krążenie. Wizyty w saunie zalecane są osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa, zwyrodnienia stawów, dyskopatię czy bóle głowy.

Sauna pomaga zredukować napięcia mięśniowe oraz pomaga w walce z bezsennością.

Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Nie zapomnij o klapkach, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się po ogrodzie.

ZALETY:

  • Dzięki technologii IR, polegającej na emisji promieniowania podczerwonego, sauna infrared jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych względów nie mogą korzystać z klasycznej formy saunowania.
  • Specjalne promienniki Eos vitae zainstalowane w siedziskach działają lokalnie w obszarze pleców, barków i szyi oraz kończyn dolnych. Ciepło głębokie, wytwarzane przez promienie podczerwone typu A, B i C, charakteryzuje się szczególnie delikatnym i łagodnym oddziaływaniem na ciało.

W naszej nowej dużej saunie Infrared umieszczone zostały aż 24 promienniki Eos Vitae.

Spektrum działania: 1,4 - 10 um (IR-A, IR-B + IR-C)

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK