Sauna fińska ziemna – Korsu

Sauna znajdująca się w ogrodzie zewnętrznym o temperaturze 85-95°C, zaś wilgotności 10 – 20%. Innowacyjność sauny ziemnej Korsu polega na nietypowej konstrukcji – pomieszczenie zostało zbudowane poniżej poziomu ziemi. W środku sześciokątnej sauny ziemnej znalazł się opalany drewnem kominek tworzący niepowtarzalną atmosferę. Sauna została zbudowana z drewna kelo, które stanowi najlepszy materiał do konstrukcji tego typu obiektów.Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Nie zapomnij o klapkach, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się po ogrodzie.

Zalety:

Sosnowy aromat i zapach palonego drewna w kominku (znajduje się na środku sauny) korzystanie wpływa na nasze samopoczucie. Dodatkowym atutem jest fakt, że sauna znajduję się w ogrodzie saunowym. Pozwala to na natychmiastowe schłodzenie ciała pod prysznicem, a następnie w basenie zewnętrznym.

Efekty:

Regularne korzystanie z sauny fińskiej wzmocni naszą odporność, poprawi wygląd skóry, przyspieszy przemianę materii a ogień spotęguje działanie odprężające i uspokajające.

Godziny otwarcia:

Pon.-Nd. 8:00-22:40

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK