Strefa Kobiet

Sauna sucha typu fińskiego AROMI

Temperatura: 90 st. Celsjusza
Wilgotność powietrza: 5-20%

W saunie znajdują się ławy z miękkiego drewna abachi, zwanego dzięki swoim właściwościom zimnym drewnem, gdyż nie nagrzewa się tak jak inne gatunki. Szczególną atrakcją jest piec ze specjalną metalową tacą, na której układane są aromatyczne produkty, takie jak owoce cytrusowe, ziarna kawy czy przyprawy korzenne.
Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Ewentualnie możesz mieć ze sobą wełnianą czapkę chroniąca głowę przed wysoką temperaturą.

Zalety:
Aromaterapeutyczne sesje w wysokiej temperaturze pozwalają na dogłębną regenerację ciała, ale przede wszystkim relaks nieporównywalny z żadną inną formą wypoczynku.
Efekty:
Regularne korzystanie z sauny fińskiej wzmacnia odporność, pobudza przemianę materii, a także oddziałuje odprężająco i uspokajająco. Po intensywnej kąpieli saunowej jesteśmy jak nowonarodzeni, co szczególnie odczuwa się w okresie jesienno-zimowym.

Biosauna IHANA

Temperatura: 60 st. Celsjusza
Wilgotność powietrza: 30-50%

Biosauna jest idealna dla osób, które nie tolerują wysokiej temperatury sauny fińskiej. Ihana odznacza się piękną, owalną linią ław, z którą współgra umieszczona na suficie nowoczesna drewniana rozeta.
Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy.

Zalety:
Idealnie nadaje się dla osób starszych, z problemami układu krążenia.
Efekty:
Świetnie wpływa na cerę, ma działanie wspierające procesy oczyszczania skóry i spowalniające procesy starzenia.

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK