Strefa Kobiet

Sauna sucha typu fińskiego AROMI

Temperatura: 90 st. Celsjusza
Wilgotność powietrza: 5-20%

W saunie znajdują się ławy z miękkiego drewna abachi, zwanego dzięki swoim właściwościom zimnym drewnem, gdyż nie nagrzewa się tak jak inne gatunki.
Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy. Ewentualnie możesz mieć ze sobą wełnianą czapkę chroniąca głowę przed wysoką temperaturą.

Zalety:
Aromaterapeutyczne sesje w wysokiej temperaturze pozwalają na dogłębną regenerację ciała, ale przede wszystkim relaks nieporównywalny z żadną inną formą wypoczynku.
Efekty:
Regularne korzystanie z sauny fińskiej wzmacnia odporność, pobudza przemianę materii, a także oddziałuje odprężająco i uspokajająco. Po intensywnej kąpieli saunowej jesteśmy jak nowonarodzeni, co szczególnie odczuwa się w okresie jesienno-zimowym.

Biosauna IHANA

Temperatura: 60 st. Celsjusza
Wilgotność powietrza: 30-50%

Biosauna jest idealna dla osób, które nie tolerują wysokiej temperatury sauny fińskiej. Ihana odznacza się piękną, owalną linią ław, z którą współgra umieszczona na suficie nowoczesna drewniana rozeta.
Zabierz koniecznie dwa ręczniki do ułożenia pod ciało i stopy.

Zalety:
Idealnie nadaje się dla osób starszych, z problemami układu krążenia.
Efekty:
Świetnie wpływa na cerę, ma działanie wspierające procesy oczyszczania skóry i spowalniające procesy starzenia.

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK