Saunaweekend z gwiazdami

25/26. listopada 2017 (sobota/niedziela)

Już w dniach 25-26 listopada zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w Saunarium Aquaparku Wrocław – Sauna Weekend z Gwiazdami!

Na nasze zaproszenie, cyklicznie we Wrocławiu pojawiać się będą wybitni saunamistrzowie z całego świata.

Już wkrótce opublikujemy specjalny harmonogram ceremonii zapachowych obowiązujący w trakcie eventu.

 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

 


Jako pierwsza zagości Lisaloha (Lisa Christensen).

Lisa jest Dunką o hawajskich korzeniach, która w swoich poetyckich ceremoniach czerpie ze zmysłowych inspiracji rajskich wysp z których się wywodzi. Tworzone przez nią rytuały saunowe charakteryzują się subtelnością i są niezwykle dopracowane pod względem muzyki, choreografii i kostiumów. Lisa chętnie sięga po zapachy stworzone przez naturę – aromaty kwiatowe (jaśmin, róża, geranium), korzenne (kardamon, drzewo sandałowe, imbir) oraz gamy zapachów morskich. W czasie nadchodzącej imprezy wykona cztery popisowe pokazy: PantomimeGenie in a BottleAvatarVenus the Goddess of Love.

Uwaga!
Na wydarzenie nie obowiązują dodatkowe bilety wstępu. Wejścia według regularnego cennika. Bilety do Saunarium można kupić już dziś w Sklepie Online oraz w dniu imprezy w kasach Aquaparku Wrocław.

Przy wejściu wydawane będą opaski w różnych kolorach, które będą stanowiły wejściówkę na ceremonie aromatyczne. Pierwszeństwo mają osoby, posiadające opaskę w kolorze, w jakim oznaczona jest dana ceremonia. W przypadku wolnych miejsc w saunie, gość może wziąć udział w ceremonii oznaczonej innym kolorem niż kolor jego opaski.
Opaski stanowiące wejściówkę na ceremonie zapachowe, będą wydawane tylko osobom, które zakupiły bilet lub karnet całodzienny (w tym także karnet VIP). Osoby z karnetami oraz biletami 2h, 3h otrzymają opaski neutralne.
Harmonogram ceremonii już wkrótce!

W trakcie trwania Saunaweekendu bramki przejściowe pomiędzy strefami: Basen Rekreacyjny/Saunarium oraz Siłownia&Fitness/Saunarium będą zamknięte. Nie będzie możliwości przemieszczania się miedzy strefami.