Najbliższy weekend/19 I 20 SIERPNIA 2017

Przed nami kolejny wakacyjny weekend!


Sobota/19.08

W najbliższą sobotę przygotowaliśmy atrakcję dla osób obdarzonych dużym poczuciem humoru. Specjalnie dla gości Aquaparku, na terenach zewnętrznych stanie fotobudka! Każdy będzie miał okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów. Atrakcja dostępna od 11.00 do 17.00.

Dla najodważniejszych gości Aquaparku w każdym wieku czeka także inna atrakcja – pneumatyczny byk rodeo! Każdy z naszych gości będzie miał okazję sprawdzić, ile czasu wytrzyma na rozszalałej bestii ;-). Szukajcie nas na terenach zewnętrznych od 10.00 do 16.00.

Nie zabraknie także uwielbianych przez dzieci atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będę dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek pirata oraz wodny plac zabaw dla najmłodszych gości.

To jeszcze nie wszystko! Zapraszamy chętnych w każdym wieku na warsztaty tworzenia gigantycznych baniek mydlanych. Będzie okazja do świetnej zabawy dającej innym możliwość podziwiania pięknego, barwnego widowiska.


Niedziela/20.08

W niedzielę zapraszamy do udziału w zabawach przygotowanych przez ratowników z RWR oraz z Aquaparku Wrocław (10.00-16.00). W programie pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty udzielania pierwszej pomocy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Czekamy na Was!