Najbliższy weekend/22 I 23 LIPCA 2017

Przed nami kolejny wakacyjny weekend!


Sobota/22.07

W najbliższą sobotę przygotowaliśmy atrakcję dla osób obdarzonych dużym poczuciem humoru. Specjalnie dla gości Aquaparku, na terenach zewnętrznych stanie fotobudka! Każdy będzie miał okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów. Atrakcja dostępna od 11.00 do 17.00.

Dla miłośników sportów drużynowych przygotowaliśmy turniej koszykówki wodnej. Rozgrywki, do udziału w których zapraszamy wszystkich chętnych, odbędą się w basenach zewnętrznych o godz. 12.30, 15.30 oraz 17.30. Wszelkie kategorie wiekowe mile widziane. Uwaga! Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Dla tych, którzy pragną adrenaliny, przygotowaliśmy natomiast ekscytującą bitwę na balony wodne. Rozgrywka obędzie się o 16.30, na terenach zewnętrznych kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych atrakcji dmuchanych. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będę dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek pirata oraz rozkołysany statek piracki. Zadaniem śmiałków będzie najdłuższe utrzymanie się w pozycji stojącej na pokładzie. Atrakcje dostępne na terenach zewnętrznych w godzinach od 10.00 do 16.00.


Niedziela/23.07

W niedzielę zapraszamy do udziału w zabawach przygotowanych przez ratowników z RWR oraz z Aquaparku Wrocław (10.00-16.00). W programie pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty udzielania pierwszej pomocy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Czekamy na Was!


UWAGA! DODATKOWĄ ATRAKCJĄ W NAJBLIŻSZYM TYGODNIU BĘDZIE DMUCHANY TOR PRZESZKÓD DOSTĘPNY NA BASENIE PŁYWACKIM. KOMU UDA SIĘ POKONAĆ GO SUCHĄ STOPĄ?