Nareszcie tu jest! Na terenach zewnętrznych Aquaparku Wrocław stanął SYMULATOR SURFINGU!

To jedyna w Polsce tego typu atrakcja –  woda pod gigantycznym ciśnieniem umożliwia surfowanie oraz uprawianie bodyboardingu. Adrenalina gwarantowana!

ZOBACZ JAK TO SIĘ ROBI ->

Cennik:

Pakiet PODSTAWOWY

Dla kogo? Zaczynasz przygodę z surfingiem i chcesz spróbować swoich sił po raz pierwszy? Nasz instruktor wyposaży Cię w podstawową wiedzę o technice korzystania z surfingu i pomoże Ci w postawieniu pierwszych kroków. Nie musisz mieć ze sobą deski i pianki – otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki na surfing. Za wejście zapłacisz na miejscu, poprzez transponder (nie musisz mieć ze sobą gotówki). Sprawdź to!

Czas korzystania Liczba osób Godziny funkcjonowania Koszt
20 min. 10 osób codziennie  – 11.00 – 19.00 10 zł / osoba

Pakiet PREMIUM

Dla kogo? Chcesz spędzić więcej czasu na fali? Wybierz pakiet który pozwoli Ci cieszyć się surfingiem w komfortowych warunkach. Zarezerwuj miejsce (telefonicznie – 71 77 11 511 lub poprzez formularz kontaktowy) i dokonaj płatności w sklepie online. Możesz mieć własną piankę (jeśli nie masz otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki). Ciesz się falą! KUP TERAZ!

Czas korzystania Liczba osób Godziny funkcjonowania Koszt
30 min. 4 osoby pn. -nd.: 19.00 – 19.30; 19.30-20.00 50 zł / osoba

Uwaga! W obu przypadkach warunkiem skorzystania z atrakcji jest posiadanie ważnego biletu wstępu, karnetu bądź karty partnerskiej, upoważniającego do przebywania w kompleksie Basenów Rekreacyjnych.

POBIERZ REGULAMIN

*W przypadku niepogody atrakcja chwilowo wyłączona.