Nareszcie tu jest! Na terenach zewnętrznych Aquaparku Wrocław stanął SYMULATOR SURFINGU!

To jedyna w Polsce tego typu atrakcja –  woda pod gigantycznym ciśnieniem umożliwia surfowanie oraz uprawianie bodyboardingu. Adrenalina gwarantowana!

ZOBACZ JAK TO SIĘ ROBI ->

Cennik:

Pakiet PODSTAWOWY

Dla kogo? Zaczynasz przygodę z surfingiem i chcesz spróbować swoich sił po raz pierwszy? Nasz instruktor wyposaży Cię w podstawową wiedzę o technice korzystania z surfingu i pomoże Ci w postawieniu pierwszych kroków. Nie musisz mieć ze sobą deski i pianki – otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki na surfing. Za wejście zapłacisz na miejscu, poprzez transponder (nie musisz mieć ze sobą gotówki). Sprawdź to!

Czas korzystaniaLiczba osóbGodziny funkcjonowaniaKoszt
20 min.10 osóbcodziennie  – 11.00 – 19.0010 zł / osoba

Pakiet PREMIUM

Dla kogo? Chcesz spędzić więcej czasu na fali? Wybierz pakiet który pozwoli Ci cieszyć się surfingiem w komfortowych warunkach. Zarezerwuj miejsce (telefonicznie – 71 77 11 511 lub poprzez formularz kontaktowy) i dokonaj płatności w sklepie online. Możesz mieć własną piankę (jeśli nie masz otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki). Ciesz się falą! KUP TERAZ!

Czas korzystaniaLiczba osóbGodziny funkcjonowaniaKoszt
30 min.4 osobypn. -nd.: 19.00 – 19.30; 19.30-20.0050 zł / osoba

Uwaga! W obu przypadkach warunkiem skorzystania z atrakcji jest posiadanie ważnego biletu wstępu, karnetu bądź karty partnerskiej, upoważniającego do przebywania w kompleksie Basenów Rekreacyjnych.

POBIERZ REGULAMIN

*W przypadku niepogody atrakcja chwilowo wyłączona.