Pytania i odpowiedzi

Siłownia & Fitness

Czy jeśli wybiorę Siłownię&Fitness Aquapark Wrocław, to będę mieć możliwość korzystania z basenu i/lub saunarium?

Oczywiście, mamy dla Ciebie taką możliwość. Wszystko zależy od wybranego przez Ciebie karnetu. Jeśli sięgniesz po AquaCard VIP, będziesz mieć możliwość codziennego korzystania nie tylko siłowni i zajęć fitness, ale także z saunarium, basenów rekreacyjnych i basenu sportowego. To świetna okazja, by urozmaicić Twój trening! Jeśli interesuje Cię tylko siłownia i udział w zajęciach, wybierz karnet obejmujący wyłącznie te dwie strefy.

Czy na zajęcia fitness trzeba się zapisywać wcześniej?

Nie prowadzimy zapisów na zajęcia.

Nie zdążyłem/am zapisać się na zajęcia. Skąd mam wiedzieć czy jest wolne miejsce?

O wolne miejsce możesz zapytać instruktora, bezpośrednio przez rozpoczęciem zajęcia.

Jestem pierwszy raz na siłowni. Od czego mam zacząć?

Przy pierwszej wizycie zachęcamy do zgłoszenia się recepcji – nasz konsultant lub instruktor z przyjemnością oprowadzi Cię po obiekcie, a także doradzi od czego warto rozpocząć trening.

W jakich godzinach czynny jest klub?

Poniedziałek – Niedziela  6.00 – 23.00

W jakich godziny klub jest czynny w dni świąteczne?

O ewentualnych zmianach godzin otwarcie informujemy zawsze, przed zbliżającymi się świętami. Informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce –> AKTUALNOŚCI oraz w recepcji klubu.

Co należy zrobić, by rozpocząć trening w Siłowni&Fitness Aquapark Wrocław?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – by dołączyć do ekipy Siłownia&Fitness Aquaparku Wrocław nie musisz podpisywać umowy, wykupywać abonamentu, podejmować długotrwałych zobowiązań. Kup po prostu wejściówkę lub karnet i korzystaj z naszego obiektu, tak długo jak będziesz miał ochotę. Jeśli zastanawiasz się, jaki karnet najlepiej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, poproś o prezentację oferty naszego konsultanta lub sprawdź dostępne opcje na naszej stronie internetowej w zakładce –> CENNIK.

Czy karnet można zawiesić na czas choroby lub wyjazdu?

Nie przewidujemy możliwości zawieszenia karnetu. Dajemy Ci możliwość wyboru pomiędzy karnetem 1-miesięcznym lub 3-miesięcznym i nie wiążemy Cię umowami członkowskimi, dlatego też nie przewidujemy możliwości zawieszenia karnetu. Oczywiście jednak masz możliwość rezygnacji z posiadanego karnetu – procedura zwrotu pieniędzy opisana jest w zakładce –> REGULAMIN OBIEKTU.

Jak często można chodzić odwiedzać Siłownię&Fitness Aquapark Wrocław?

Wszystkie oferowane przez nas karnety mają otwarty charakter, co oznacza że są ważne codziennie, przez wybrany z oferty okres. Oznacza to, że możesz odwiedzać nas nawet codziennie, jeśli tylko masz na to ochotę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami +48 71 77 11 511

Obserwuj nas w social media

Bądź na bieżąco z promocjami

© 2024 Aquapark we Wrocławiu

Strona korzysta z plików cookies. Są one wykorzystywane w celu jak najlepszego świadczenia usług i dostosowania strony do Państwa potrzeb.

OK